O nás | MyStay

Naše mise

✔︎ Přetvoření moderní hotelové recepce a vztahu s hosty po rezervaci pobytu.

✔︎ Pomáháme hotelům, hostelům, resortům a všem dalším ubytovacím zařízením sloužit svým hostům tím nejlepším možným způsobem.

✔︎ Vnést efektivitu, zvýšení příjmů a snížení nákladů do hotelového provozu a udělat hosta šťastným, bez stresu a pěkně informovaný. Nechat je užít si cestování na dané místo a mít nezapomenutelný a bezpečný pobyt.

✔︎ Sdílení digitálních zkušeností hostů a jejich výhod s partnery v oblasti pohostinství po celém světě

O nás

Vývoj MyStay započal v roce 2016, kdy náš vývojářský tým analyzoval chování hostů v 50 různých smartphonových aplikacích v různých hotelech po celé Evropě. Naší ideou bylo vytvořit aplikaci, která naplní přání a potřeby všech hostů, a kterou je lehké integrovat a přizpůsobit pro jakoukoli organizaci v oboru pohostinství.

První verze MyStay okouzlila lidi kolem Van der Valk, největší nizozemské sítě hotelů natolik, že se stali našimi prvními investory.

Tím, že se soustředíme na globální trh, jsme na sebe vzali i závazek vytvořit plně přizpůsobitelný smartphone relationship manager. A rádi říkáme, že se nám to povedlo.

MyStay je nyní používáno v 250 hotelech v 17 zemích po celém světě. To jsou statisíce šťastných hostů a zaměstnanců hotelů.

Podívejte se, co pro vás MyStay dokáže udělat.

Úspěchy a ocenění

⭐️ 2022 –  MyStay se stal součástí zprávy o lídrech trhu HotelTechIndex za rok 2022, kterou vytvořil HotelTechReport.com. Naše bezkontaktní technologie se umístila ve dvou kategoriích: Best of Guest Experience (Bezkontaktní odbavení) a Best of Revenue Management (Upselling)

⭐️ 2022 – MyStay byl jmenován Světovou organizací cestovního ruchu (UNWTO) jako jeden z TOP startupů v sektoru cestovního ruchu. 

⭐️ 2021 – MyStay byl vybrán jako jeden z 25 nejžhavějších startupů v sektoru pohostinství pro rok 2022 společností PhocusWire

⭐️ 2020 – Bezkontaktní sada MyStay Free byla vybrána Světovou organizací cestovního ruchu OSN (UNWTO) podporovaná Světovou zdravotnickou organizací (WHO) jako nejúplnější celosvětové řešení pro zmírnění dopadu COVID-19 na cestovní ruch.

⭐️ 2018 Booking.com ocenění pro top škálovatelný produkt pro zkušenost hostů

⭐️ 2017 – Česká centrála cestovního ruchu vyhlásila MyStay za „Startup roku“.

⭐️ 2016 – Finalisté StartupBootCamp a výherci ocenění “Smart City and Living”

⭐️ 2016 – Výherci ocenění UX design award

⭐️ 2016 – Finalisté soutěže “Get in the Ring”

MyStay